O MNIE

Od 2012 roku jestem instruktorem fitnessu. Cały czas szkolę się i zdobywam nowe kwalifikacje, między innymi:

- trenera personalnego

- instruktora Pilates

- pływania metodą Total Immersion

- treningu funkcjonalnego

- instruktora Pumptone

- BodyArt

Mieszkam i pracuję w Spychowie, niewielkiej wiosce położonej w południowej części Mazur. Lasy, jeziora i czyste powietrze to atuty tego regionu wspaniale wpisujące się w zdrowy i aktywny styl życia. Nordic walking, narty biegowe, pływanie, bieganie, wędrówki i wiele innych aktywności można tutaj uprawiać tuż za progiem domu.

 

CO MNIE WYRÓŻNIA

 

W przeciwieństwie do trenerek które znacie z pierwszych stron gazet i programów śniadaniowych, sport i  pozowanie na ściance nie jest moim jedynym zajęciem. Przede wszystkim jestem Mamą czterech wspaniałych córek oraz prowadzę samodzielnie gospodarstwo.

 

NIE DAM!

 

Nie dam Wam instrukcji czy mango jest lepsze rano czy papaja, albo jak należy jeść bezy nożem i widelcem. Nie sprzedam wam dziennika treningów z pustymi stronami do wypełnienia za 30 zł. Nie obiecam wam „sześciopaka” w trzy miesiące, bo wiem jak wygląda świat z perspektywy pracującej kobiety. Jedyne co mogę obiecać to, że czas spędzony na moich zajęciach zaprocentuje, a jeżeli będziecie ćwiczyć systematycznie, uczyni was to zdrowszymi, pewniejszymi siebie i szczęśliwszymi. Zmieni się także Wasze ciało, a Wam się to spodoba. Co więcej -  dzień bez treningu będziecie uważać za stracony i nie będziecie się mogły doczekać kolejnego spotkania na zajęciach!

 

 

 Barbara Ligocka