48 664 157 462

 Barbara Ligocka

Oferta LATO 2017

 

Sezon letni nie musi być czasem leniuchowania. Szkoda stracić efekty treningu wypracowane przez cały rok. Dlatego przygotowałam dla Was ciekawe propozycje na lato:

 

 

 

Weekend z Nordic Walking

 

Poznamy lub przypomnimy sobie prawidłową technikę chodzenia z kijami. Dowiesz się dlaczego ta forma ruchu jest tak efektywna jeżeli wykonujesz ją prawidłowo. Zobaczysz, że 80% kijkarzy których spotykasz na swojej drodze robi to źle ! Wszystko w uroczym i spokojnym zakątku Mazur.

Weekend z Pilates

 

Unikalna okazja połączenia pobytu na Mazurach z aktywnością ruchową w jednym z najpopularniejszych metodycznie stylów zajęć. Dla osób w każdym wieku i stopniu przygotowania.

Oferta dla ośrodków

 

Wiele ośrodków wypoczynkowych w nazwie, programie czy na stronie www informuje, że promują aktywny styl życia. Niestety nie zawsze przekłada się to na ofertę na miejscu. Zaproście mnie a sprawię, że Wasi goście rzeczywiście poczują ze żyją. Od animacji zabaw dla dzieci przez zajęcia aerobikowe aż po sportowe harce przy grillu możecie liczyć że nuda zniknie :D Zadzwoń żeby ustalić datę i program zajęć.

Szczegóły

Szczegóły