Barbara Ligocka

Oferta LATO 2017

 

Sezon letni nie musi być czasem leniuchowania. Szkoda stracić efekty treningu wypracowane przez cały rok. Dlatego przygotowałam dla Was ciekawe propozycje na lato:

 

 

 

Weekend z Nordic Walking

 

Poznamy lub przypomnimy sobie prawidłową technikę chodzenia z kijami. Dowiesz się dlaczego ta forma ruchu jest tak efektywna jeżeli wykonujesz ją prawidłowo. Zobaczysz, że 80% kijkarzy których spotykasz na swojej drodze robi to źle ! Wszystko w uroczym i spokojnym zakątku Mazur.

Weekend z Pilates

 

Unikalna okazja połączenia pobytu na Mazurach z aktywnością ruchową w jednym z najpopularniejszych metodycznie stylów zajęć. Dla osób w każdym wieku i stopniu przygotowania.

Oferta dla ośrodków

 

Wiele ośrodków wypoczynkowych w nazwie, programie czy na stronie www informuje, że promują aktywny styl życia. Niestety nie zawsze przekłada się to na ofertę na miejscu. Zaproście mnie a sprawię, że Wasi goście rzeczywiście poczują ze żyją. Od animacji zabaw dla dzieci przez zajęcia aerobikowe aż po sportowe harce przy grillu możecie liczyć że nuda zniknie :D Zadzwoń żeby ustalić datę i program zajęć.

Szczegóły

Szczegóły