Barbara Ligocka

Weekend z Nordic Walking


Unikalna oferta łącząca obcowanie z przyrodą w pięknym mazurskim krajobrazie ze zgłębianiem podstaw technik Nordic Walking. Oferta skierowana jest do indywidualnych osób - czyli pracujesz sam na sam z trenerem. Maksymalnie w kursie mogą wziąć udział dwie osoby

 

Cena 400 PLN/osobę obejmuje:
4 h (w dowolnie przez Ciebie wybranych blokach np. 4x1h czy 2x2h) zajęć z trenerem personalnym


Zakwaterowanie (2 lub 3 noclegi w zależności od Twojego wyboru) w komfortowych warunkach


Pełne wyżywienie (2 doby po 4 posiłki dziennie)

 

Program zajęć:
Podczas treningów zaczniemy pracę od podstaw – dobór kijków i ich regulacja, prawidłowy chwyt kijków, praca nóg i obręczy barkowej. Dowiesz się dlaczego taka ważna jest rozgrzewka i rozciąganie. Oprócz samego marszu pokażę Ci szereg ciekawych ćwiczeń z kijami.
Następnie przejdziemy do podstawowych ćwiczeń, kładąc nacisk na prawidłowe ich wykonywanie oraz właściwą pozycję ciała. Oczywiście nie obędzie się bez aktywnych spacerów z kijami przez las, nad jezioro i w inne ciekawe miejsca.  Jeżeli ćwiczysz już tą techniką będzie to doskonałe przypomnienie i ugruntowanie sprawdzonych technik, oraz korekta ewentualnych błędów. Jeżeli Nordic Walking to dla Ciebie nowość – od początku pod okiem doświadczonego instruktora nauczysz się prawidłowo i efektywnie chodzić z kijkami.

 

Poza weekendami cena promocyjna 350 zł/osobę

Rezerwacja terminu tel. 664 157 462 lub przez messengera. Zapraszam. Basia.