Barbara Ligocka

Pump&Tone 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 Powodów dla których warto spróbować zajęć Pump Tone:

1. Spalasz kalorie.

Ćwiczenia z obciążeniem są efektywne w spalaniu nadmiaru kalorii. Nie ma tu przerw między seriami jakie stosują miłośnicy klasycznej siłowni, ale są ciężarki. Dla organizmu dodatkowe obciążenie stanowi doskonały bodziec treningowy.

 

2. Każdy może ćwiczyć Pump&Tone.

To twój pierwszy kontakt z gryfem – żaden problem. Pomogę Ci dobrać obicążenie do każdego ćwiczenia i Twoich możliwości. Naprawdę każdy da radę zacząć!

 

3. Robisz rzeźbę – nie masę.

Odpowiednio dobrane ćwiczenia wykonywane pod okiem wykwalifikowanego instruktora pozwolą Ci osiągnąć zaplanowany efekt. Jeśli będziesz pochłaniać wiaderkami białko dla kulturystów na przemian z ryżem i kurczakiem, i tak nie zrobisz masy na moich zajęciach, gdyż mają one inny cel i program.

 

4. Muzyka!

Każdy z nas ma swój gust muzyczny i rzadko sięgamy po coś innego . U mnie na zajęciach znajdziesz prawdopodobnie takie style których wcześniej nie słuchałaś – może przypadną Ci do gustu nie tylko podczas ćwiczeń.

 

5. Stajesz się silniejsza.

Praca z ciężarkami to bodziec który nie tylko zmieni wygląd i podkreśli Twoje mięśnie, ale także poprawi ich sprawność i siłę.

 

6. Poprawiasz kondycję i wytrzymałość.

Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową, przez co w pełni korzystasz ze wszystkich zalet ćwiczeń kardio … tylko mocniej! A jak wiadomo ćwiczenia kardio = większa wytrzymałość.

 

7. Zdrowie.

Taka aktywność fizyczna, połączona z odpowiednią dietą, i prowadzona systematycznie poprawi pracę twojego układu krwionośnego, a jeśli zadbasz o odpowiednią ilość witaminy D3 także zapobiega osteoporozie.

 

8. Przyspieszenie metabolizmu.

Dołożenie ćwiczeń siłowych do twoich codziennych zajęć pomoże podkręcić metabolizm wydajniej niż ćwiczenia bez obciążenia. Dodatkowo przy systematycznym ćwiczeniu zmieni się skład twojego ciała na korzyść mięśni, co podniesie podstawową przemianę materii .

 

9. Lepsza postawa ciała.

Ponieważ wytłumaczę Ci jak pracować z obciążeniem, będziesz mogła zastosować to podczas codziennych czynności wymagających wysiłku. Dzięki temu będziesz to robić technicznie, bezpiecznie i zdrowo.

 

10. Poprawa samopoczucia i przypływ energii.

Ale to już znacie z naszych zajęć Fitness i Pilates. Ćwiczenia grupowe z Mazury Fitness to wspaniała motywacja i atmosfera. Zapraszam!