Zrobione w WebWave CMS

O MNIE

 

Od 2012 roku jestem instruktorem fitnessu. Cały czas szkolę się i zdobywam nowe kwalifikacje, między innymi:

- trenera personalnego

- instruktora Pilates

- pływania metodą Total Immersion

- treningu funkcjonalnego

- instruktora Pumptone

- BodyArt

 

Mieszkam i pracuję w Spychowie, niewielkiej wiosce położonej w południowej części Mazur. Lasy, jeziora i czyste powietrze to atuty tego regionu wspaniale wpisujące się w zdrowy i aktywny styl życia. Nordic walking, narty biegowe, pływanie, bieganie, wędrówki i wiele innych aktywności można tutaj uprawiać tuż za progiem domu.

 

CO MNIE WYRÓŻNIA

W przeciwieństwie do trenerek które znacie z pierwszych stron gazet i programów śniadaniowych, sport i  pozowanie na ściance nie jest moim jedynym zajęciem. Przede wszystkim jestem Mamą czterech wspaniałych córek oraz prowadzę samodzielnie gospodarstwo.

 

NIE DAM!

Nie dam Wam instrukcji czy mango jest lepsze rano czy papaja, albo jak należy jeść bezy nożem i widelcem. Nie sprzedam wam dziennika treningów z pustymi stronami do wypełnienia za 30 zł. Nie obiecam wam „sześciopaka” w trzy miesiące, bo wiem jak wygląda świat z perspektywy pracującej kobiety. Jedyne co mogę obiecać to, że czas spędzony na moich zajęciach zaprocentuje, a jeżeli będziecie ćwiczyć systematycznie, uczyni was to zdrowszymi, pewniejszymi siebie i szczęśliwszymi. Zmieni się także Wasze ciało, a Wam się to spodoba. Co więcej -  dzień bez treningu będziecie uważać za stracony i nie będziecie się mogły doczekać kolejnego spotkania na zajęciach!

Oprócz prowadzenia zajęć w grupach, jestem także trenerem personalnym. Mam za sobą różnorodne doświadczenia z zakresu pracy z indywidualnymi osobami, od pracy z parami w zakresie przygotowania do pierwszego weselnego tańca, poprzez bycie towarzyszem i motywującym trenerem w codziennej aktywności ruchowej, aż po przygotowanie zawodnika do zawodów biegowo-zręcznościowych Runmageddon.

Bez względu na to, czy potrzebujesz kogoś kto po prostu zaangażuje Cię i zmotywuje do systematycznej pracy ze swoim ciałem, czy chcesz udoskonalić jakąś konkretną technikę (np. nordic walking), czy chcesz przygotować się do półmaratonu, a może nie odpowiadają Ci zajęcia grupowe - w każdym przypadku służę pomocą.

Niezależnie od tego co sprawia, że czujesz potrzebę pracy z trenerem personalnym, jestem gotowa Ci pomóc. Mam za sobą osoby które udało się przygotować do Runmagedonu, mam takie, którym udało się samodzielnie zawiązać buty po kilku latach przerwy. Poniżej znajdziesz kilka informacji o mnie.Dokąd zmierzasz? Jaki jest twój cel? Chcesz zgubić kilka kilogramów? Wystartwać w zawodach? Usprawnić zastane ciało?Mazury Fitness