Zrobione w WebWave CMS

Mazury Fitness

 

 

Współpraca

Mazury Fitness to nie tylko trening personalny i regularne zajęcia grupowe. Zajmujemy się także organizacją warsztatów, animacją ruchową dla dzieci i młodzieży a nawet turystyką. Dzięki znajomości ludzi i regionu współpracujemy z ośrodkami wypoczynkowymi oraz grupami zorganizowanymi odwiedzającymi Mazury.

 

Obsługa eventów

Organizujesz spotkanie biznesowe czy konferencję  na Mazurach? W programie brak ruchu i wieje nudą? Weź pod uwagę że twoi goście czy uczestnicy mogą tęsknić za codzienną dawką ćwiczeń, które z pewnością wielu z nich uprawia. A może jest okazja poznać nowe formy ruchu i zobaczyć jak ćwiczy się poza miastem?  Zapraszam do kontaktu!

 

Warsztaty

Masz pomysł na warsztaty, chcesz zorganizować je na Mazurach, ale nie wiesz od czego zacząć? Znam wiele ciekawych miejsc zróżnicowanych pod względem stylu i standardu, z pewnością pomogę Ci coś znaleźć. A moje zajęcia ruchowe z pewnością urozmaicą program - dzwoń śmiało

 

Praca

Mieszkasz niedaleko od Spychowa i chcesz zostać instruktorem fitness? Pomogę postawić Ci pierwsze kroki w tej niełatwej branży. Znajdziemy grupę dla Ciebie, poznasz blaski i cienie prowadzenia zajęć w niewielkich miejscowościach, a na pewno bardzo się rozwiniesz.